قیمت گلند ضدانفجار CMP

قیمت گلند ضدانفجار CMP در انواع سایزها و مدل‌های مختلف (آرموردار و بدون آرمور)، موضوع اصلی این مقاله است. چرا که سایز گلندهای ضدانفجار و نوع آن‌ها از نظر آرموردار بودن یا نبودن مهم‌ترین معیارها برای تعیین قیمت گلندهای ضدانفجار است. دراین محتوا در قدم اول به معرفی گلند ضدانفجارCMP می‌پردازیم و یک شناخت کلی از این نوع گلند به شما می‌دهیم و سپس قیمت انواع آن را بر اساس سایزبندی و در قالب جدول نمایش می‌دهیم. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گلند ضدانفجار CMP

گلند ضد انفجار CMP تولید کشور انگلستان است و اکثرا جنس برنجی دارد مگر آنکه به درخواست مشتری آبکاری شود. این نوع از گلند دارای گواهینامه‌های بین المللی ATEX و IEC EX است و در دو مدل آرموردار و بدون آرمور موجود است. درجه حفاظت آن IP66 و درجه حفاظت ضدانفجار آن II C است.

گلند ضد انفجار CMP در جنس‌های برنجی، استیل و پلاستیکی و در سایزبندی‌های متنوع بر اساس نیاز خریدار تولید می‌شوند که تمامی آن‌ها با قیمت‌های مناسب توسط شرکت پارس کنترل به فروش می‌رسد.

قیمت گلند ضد انفجار cmp

در تمامی گلندهای ضدانفجار، قیمت گلندهای آرموردار از نوع بدون آرمور بیشتر است و این موضوع در مورد گلند ضدانفجار CMP نیز صدق می‌کند. در ادامه جدول قیمت گلند ضدانفجار CMP را در دو نوع آرموردار و بدون آرمور مشاهده کنید. قیمت‌ها بر اساس واحد پول یورو محاسبه شده‌است.

جدول قیمت گلند ضدانفجار آرموردار و بدون آرمور برنجی از برند CMP

شماره

(برنجی) CMP گلند ضدانفجار

سایز گلند

قیمت

۱گلند ضدانفجار آرموردارM16۶/۵ یورو
۲گلند ضدانفجار آرموردارM25۱۰ یورو
۳گلند ضدانفجار آرموردارM32۱۰/۵ یورو
۴گلند ضدانفجار آرموردارM40۱۴ یورو
۵گلند ضدانفجار آرموردارM50۲۶ یورو
۶گلند ضدانفجار آرموردارM63۴۵/۵ یورو
۷گلند ضدانفجار آرموردارM75۶۶/۵ یورو
۸گلند ضدانفجار آرموردارM90۱۲۷/۵ یورو

شماره

گلند ضدانفجار CMP (برنجی)  

سایز گلند

قیمت

۱گلند ضدانفجار بدون آرمورM16۵/۵ یورو
۲گلند ضدانفجار بدون آرمورM25۸ یورو
۳گلند ضدانفجار بدون آرمورM32۱۰ یورو
۴گلند ضدانفجار بدون آرمورM40۱۶ یورو
۵گلند ضدانفجار بدون آرمورM50۲۱ یورو
۶گلند ضدانفجار بدون آرمورM63۳۴ یورو
۷گلند ضدانفجار بدون آرمورM75۵۰ یورو
۸گلند ضدانفجار بدون آرمورM90۹۲/۵ یورو

لازم به ذکر است گلند ضدانفجار cmp در سایز m20 نیز موجود است که می‌توانید در مقاله قیمت گلند ضدانفجار m20 اطلاعات جامع و کاملی از آن دریافت کنید.

همچنین دانستن این موضوع بسیار مهم است که گلند ضدانفجار cmp قیمتی کمتر از گلند ضدانفجار هاواک دارد؛ ولی قیمت آن نسبت به بقیه گلندهای موجود همچون ماشین سازی شمال، BIMED و ASP بیشتر است؛ به عبارت دیگر گلند ضدانفجار هاواک گرانترین نوع گلند است و پس از آن گلند ضدانفجار CMP و بعد از آن گلندهای دیگر که همگی قیمت مشابه دارند.

برای اطلاع از قیمت گلند ضدانفجار در برندهای مختلف می‌توانید به مقالات زیر مراجعه کنید:

جدول محاسبه سایز گلند ضد انفجار

همچنین برای اطلاع از قیمت گلند ضدانفجار در جنس‌های مختلف برنجی، پلاستیکی و استیل نیز می‌توانید به مقالات زیر رجوع کنید:

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت انواع تجهیزات ضدانفجار و خرید گلند ضدانفجار با بهترین قیمت، کافی است با شماره‌های ۰۲۱۸۸۵۴۵۱۳۸ و ۰۳۱۳۲۳۴۲۲۲۴ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.