معرفی  شرکت واروم

warom-محصولات وارم

شرکت وارم (WAROM) در سال 1987 میلادی با سرمایه بالغ بر 50 میلیون دلار در فضایی به مساحت 160 هزار متر مربع با هدف تولید تجهیزات ضد انفجار و تجهیزات ضد آب در چین تاسیس گردید و در حال حاضر از 2800 کارمند، بیش از 600 مهندس و تکنسین و بیش از 100 بازرس تمام وقت بهره می برد.

شرکت وارم بزرگترین تولید کننده تجهیزات ضد انفجار در چین و سومین تولید کننده تجهیزات الکتریکی در جهان می باشد و همواره با برندهای مطرح اروپایی همچون CEAG ، STAHL،CORTEM در حال رقابت بوده و با دارا بودن بیش از ۲۸ سال تجربه در تولید تجهیزات ضد انفجار دارای نمایندگان متعددی در سراسر جهان از قبیل فرانسه، آلمان، روسیه، ایتالیا، ترکیه، عراق، عربستان، عراق،کویت،عمان و… می باشد .

شرکت WAROM دارای ۶۰۰ اختراع ثبت شده در زمینه تولید حدود ۱۰۰۰ گواهینامه داخلی و بیش از ۲۰۰ گواهینامه ATEX و IECEx می باشد. لازم بذکر است طی سالیان گذشته محصولات ضد انفجار برند وارم به وفور در داخل ایران استفاده می گردید و همواره مورد تائید و استقبال مصرف کنندگان در داخل کشور بود.

عمده محصولات تولیدی شرکت وارم شامل انواع تجهیزات برق ضد انفجار و تجهیزات برق ضد آب و ضد گرد و غبار می باشد. در همین راستا بهره گیری از بیش از 500 استعداد در زمینه مهندسی ساخت تجهیزات برق سبب گردیده که به یکی از قدرتمند ترین تولید کنندگان محصولات برق ضد انفجار در جهان تبدیل گردد تا جایی که نام این شرکت جزو 5 کشور تولید کننده تجهیزات ضد انفجار می درخشد.

 

 

کلیه محصولات شرکت وارم طبق شاخص های کلیدی مشخص شده انجمن کیفیت کشور چین تولید گردیده و با توجه به اینکه این کمپانی محصولاتی را ارائه می دهد که بالاترین سطح کیفیت را دارا می باشد همین امر سبب گردیده که به یکی اعضای مهم انجمن صنفی برق این کشور تبدیل گردد.

شرکت وارم فناوری پیشرفته ایی را با اهداف قوی سازماندهی می کند. ما شاهد 160 هزار متر مربع از ساختمان هایی که شامل مجهز ترین دستگاه ها اتوماتیک است هستیم که همگی با سیستم مدیریت بسیار قوی اداره شود. در قسمتی از این کارخانه ی بزرگ صنعتی، آزمایشگاه هایی را مشاهده می کنیم که کلیه پروسه های ماشینکاری و نقاشی و … بررسی و تایید می کند.

استراتژی اصلی شرکت وارم استفاده از تکنولوژی روز دنیا می باشد، به واسطه همین سیاست شرکت توانست بعد از سی سال قدرت اول در ارائه محصولات با تکنولوژی جدید باشد.

این کمپانی با بهره گیری از کارشناسان زبده مسلط به علوم برق، ماشین آلات، اتوماسیون، مواد شیمیایی، فن آوری اطلاعات، ارتباطات، تکنیک های مکانیکی، اندازه گیری، ریخته گری و ماشین آلات، به یکی از قدرتمندترین شرکت ارائه تکنولوژی تبدیل شده است.

این شرکت دارای بخش جهت تحقیق و توسعه در زمینه تولیدات محصولات فنی و مهندسی، فنی روشنایی، تجهیزات الکتریکی، محصولات معدنی و … می باشد. استانداردهای که شرکت وارم تا کنون کسب کرده شامل: IEC، EN، CU TR NEC505، NEC500 و NEC500 است.

نرم افزار هایی که شرکت وارم برای ساخت محصولات خود استفاده می کند شامل: طراحی دو بعدی CAD و نرم افزارهای شبیه سازی سه بعدی 3D و نرم افزار محاسبه لوگوموشن برای تکمیل کل فرآیند است، تمام عملکردهای الکتریکی و کلیه محاسبات نورپردازی توسط نرم افزار های مربوطه شبیه سازی می گردد.

warom-محصولات وارم