قیمت گلند ضدانفجار m20

قیمت گلند ضدانفجار m20 را در این مقاله به طور کامل بررسی می‌کنیم. در سایز بندی‌های گلند ضدانفجار تنها سایزی که در سه مدل مختلف و با قیمت‌های متفاوت در بازار موجود است، سایز M20 است. در ادامه قیمت انواع مدل‌های سایز M20 گلند ضدانفجار در دو نوع آرموردار و بدون آرمور، و در جنس‌های مختلف، در قالب حدول مورد بررسی قرارگرفته‌است.

قیمت گلند ضدانفجار

قیمت گلند ضدانفجار m20 جنس برنجی

شماره

گلند ضدانفجار M20 آرموردار

قیمت

۱مدل OS۵ یورو
۲مدل O۵ یورو
۳مدل A۶ یورو

شماره

 گلند ضدانفجار M20 بدون آرمور

قیمت

۱مدل OS۴ یورو
۲مدل O۴ یورو
۳مدل A۴/۵یورو

همانطور که ملاحظه می‌کنید قیمت گلند M20 ضدانفجار آرموردار بیشتر از گلند ضدانفجار M20 بدون آرمور است. که این موضوع تنها برای گلندهای جنس برنجی صدق نمی‌کند بلکه به طور کلی قیمت گلند ضدانفجار آرموردار در تمامی جنس‌ها، برندها و سایزها، گران تر از نوع بدون آرمور است. و دلیل آن هم این است که گلندهای آرموردار دارای یک لایه حفاظتی از جنس فولاد هستند ولی گلندهای بدون آرمور ساده هستند و این لایه محافظتی را ندارند.

همانطور که سایز M20 گلندهای ضدانفجار جنس برنجی درسه مدل مختلف موجود است؛ گلند ضد انفجار جنس استیل هم به همین صورت است. درادمه جدول قیمت سایز M20 گلندهای ضدانفجار استیل را در دو نوع آرموردار و بدون آرمور مشاهده کنید.

قیمت گلند ضدانفجار m20 جنس استیل

شماره

 گلند ضدانفجار M20 آرموردار

قیمت

۱مدل OS۱۵ یورو
۲مدل O۱۵ یورو
۳مدل A۱۸ یورو

شماره

 گلند ضدانفجار M20 بدون آرمور

قیمت

۱مدل OS۱۲ یورو
۲مدل O۱۲ یورو
۳مدل A۱۳/۵یورو

برای اطلاع از قیمت گلندهای ضدانفجار در انواع برندها می‌توانید به مقالات زیر مراجعه کنید و اطلاعات کاملی در مورد قیمت برندهای مختلف گلند در سایزهای مختلف به دست بیاورید.

همچنین در صورتی که می‌خواهید از قیمت گلندها در جنس‌های مختلف استیل، برنجی و پلاستیکی مطلع شوید پیشنهاد می‌کنیم مقالات زیر را بررسی کنید.

به این ترتیب با مطالعه این مقالات می‌توانید با خیال راحت اقدام به خرید گلند ضدانفجار کنید و گلند مورد نیاز خود را با بهترین قیمت تهیه کنید. شرکت پارس کنترل تامین کننده تمامی گلندهای ضدانفجار در انواع برندها و همچنین نماینده رسمی شرکت ماشین سازی شمال می‌باشد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت انواع تجهیزات ضدانفجار با قیمت مناسب، کافی است با شماره‌های ۰۲۱۸۸۵۴۵۱۳۸ و ۰۳۱۳۲۳۴۲۲۲۴ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.