قیمت گلند ضدانفجار برنجی

قیمت گلند ضدانفجار برنجی موضوعی است که در این مقاله به طور مفصل به آن می‌پردازیم. همچنین قیمت انواع سایزها و مدل‌های گلند ضدانفجار برنجی را در قالب جدول ارائه می‌کنیم.

همانطور که می‌دانید گلندهای ضد انفجار در جنس‌ها و سایزهای مختلف و در دو نوع آرموردار و بدون آرمور موجود هستند. که باید طبق شرایط مکانی و براساس زون عملیاتی مورد نظر، به کار گرفته شوند. همچنین انواع گلندها در برندهای مختلف وجود دارد که هر کدام مزایا و معایبی نسبت به یکدیگر دارند. و بنابراین به دلیل همین تنوع بالا، در خرید گلند ضدانفجار باید دقت کافی به خرج دارد.

قیمت گلند ضدانفجار برنجی

انواع گلند ضدانفجار در جنس‌های پلاستیکی، برنجی و استیل در بازار موجود هستند. اگر بخواهیم مقایسه‌ای کلی در مورد قیمت انواع گلند ضدانفجار داشته باشیم، می‌توانیم بگوییم که قیمت گلند ضدانفجار برنجی از نوع پلاستیکی گران تر، و از نوع استیل ارزان تر است. به عبارت دیگر گلندهای استیل گرانترین نوع گلندها هستند، پس از آن گلندهای برنجی و در آخر گلندهای پلاستیکی ارزان ترین نوع گلند هستند.

نکته قابل اهمیتی که در پیرامون قیمت انواع گلند وجود دارد این است که قیمت گلند آرموردار از نوع بدون آرمور بیشتر است و بنابراین در ادامه می‌توانید جدول قیمت گلند برنجی ضدانفجار را در دو نوع آرموردار و بدون آرمور مشاهده کنید.

جدول قیمت گلند ضدانفجار برنجی

شماره

نوع گلند(برنجی)

سایز گلند

قیمت

۱گلند ضدانفجار آرموردارM16۵ یورو
۲گلند ضدانفجار آرموردارM25۷/۵ یورو
۳گلند ضدانفجار آرموردارM32۱۰/۵ یورو
۴گلند ضدانفجار آرموردارM40۱۵ یورو
۵گلند ضدانفجار آرموردارM50۲۰ یورو
۶گلند ضدانفجار آرموردارM63۳۵ یورو
۷گلند ضدانفجار آرموردارM75۵۱ یورو
۸گلند ضدانفجار آرموردارM90۹۸ یورو

شماره

نوع گلند(برنجی)

سایز گلند

قیمت

۱گلند ضدانفجار بدون آرمورM16۴ یورو
۲گلند ضدانفجار بدون آرمورM25۶ یورو
۳گلند ضدانفجار بدون آرمورM32۷/۵ یورو
۴گلند ضدانفجار بدون آرمورM40۱۲ یورو
۵گلند ضدانفجار بدون آرمورM50۱۶ یورو
۶گلند ضدانفجار بدون آرمورM63۲۶ یورو
۷گلند ضدانفجار بدون آرمورM75۳۸ یورو
۸گلند ضدانفجار بدون آرمورM90۷۱ یورو

به سایزهایی که در جدول فوق به آن اشاره شد یک سایز مهم و کاربردی دیگر باید اضافه کنیم، تحت عنوان سایز M20. این سایز از گلند در سه نوع OS، O و A موجود است که قیمت آن‌ها را می‌توانید برای جنس‌های مختلف گلند اعم از گلند ضدانفجار برنجی و استیل در مقاله قیمت گلند ضدانفجار m20 مطالعه کنید.

جدول محاسبه سایز گلند ضدانفجار

برای اطلاع از قیمت گلندهای ضدانفجار در انواع برندها می‌توانید به مقالات زیر مراجعه کنید و اطلاعات کاملی در مورد قیمت برندهای مختلف گلند ضدانفجار در سایزهای مختلف به دست بیاورید.

همچنین در صورتی که می‌خواهید از قیمت گلندها در جنس‌های مختلف استیل، برنجی و پلاستیکی مطلع شوید پیشنهاد می‌کنیم مقالات زیر را بررسی کنید.

به این ترتیب با مطالعه این مقالات می‌توانید با خیال راحت اقدام به خرید گلند ضدانفجار کنید و گلند مورد نیاز خود را با بهترین قیمت تهیه کنید. شرکت پارس کنترل تامین کننده تمامی گلندهای ضدانفجار در انواع برندها و همچنین نماینده رسمی شرکت ماشین سازی شمال می‌باشد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت انواع تجهیزات ضدانفجار با قیمت مناسب، کافی است با شماره‌های ۰۲۱۸۸۵۴۵۱۳۸ و ۰۳۱۳۲۳۴۲۲۲۴ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.