قیمت گلند ضدانفجار برنجی

قیمت گلند ضدانفجار برنجی موضوعی است که در این مقاله به طور مفصل به آن می‌پردازیم. همچنین قیمت انواع سایزها و مدل‌های گلند ضدانفجار برنجی را در قالب جدول ارائه می‌کنیم.

همانطور که می‌دانید گلندهای ضد انفجار در جنس‌ها و سایزهای مختلف و در دو نوع آرموردار و بدون آرمور موجود هستند. که باید طبق شرایط مکانی و براساس زون عملیاتی مورد نظر، به کار گرفته شوند. همچنین انواع گلندها در برندهای مختلف وجود دارد که هر کدام مزایا و معایبی نسبت به یکدیگر دارند. و بنابراین به دلیل همین تنوع بالا، در خرید گلند ضدانفجار باید دقت کافی به خرج دارد.

قیمت گلند ضدانفجار برنجی

انواع گلند ضدانفجار در جنس‌های پلاستیکی، برنجی و استیل در بازار موجود هستند. اگر بخواهیم مقایسه‌ای کلی در مورد قیمت انواع گلند ضدانفجار داشته باشیم، می‌توانیم بگوییم که قیمت گلند ضدانفجار برنجی از نوع پلاستیکی گران تر، و از نوع استیل ارزان تر است. به عبارت دیگر گلندهای استیل گرانترین نوع گلندها هستند، پس از آن گلندهای برنجی و در آخر گلندهای پلاستیکی ارزان ترین نوع گلند هستند.

جدول قیمت گلند ضدانفجار استیل براساس سایز آن

نکته قابل اهمیتی که در پیرامون قیمت انواع گلند وجود دارد این است که قیمت گلند آرموردار از نوع بدون آرمور بیشتر است و بنابراین در ادامه می‌توانید جدول قیمت گلند ضدانفجار برنجی را به طور جداگانه برای نوع آرموردار و بدون آرمور مشاهده کنید.

جدول قیمت گلند ضدانفجار برنجی آرموردار

شمارهنوع گلند(برنجی)سایز گلندقیمت
۱گلند ضدانفجار آرموردارM16۵ یورو
۲گلند ضدانفجار آرموردارM25۷/۵ یورو
۳گلند ضدانفجار آرموردارM32۱۰/۵ یورو
۴گلند ضدانفجار آرموردارM40۱۵ یورو
۵گلند ضدانفجار آرموردارM50۲۰ یورو
۶گلند ضدانفجار آرموردارM63۳۵ یورو
۷گلند ضدانفجار آرموردارM75۵۱ یورو
۸گلند ضدانفجار آرموردارM90۹۸ یورو

به سایزهایی که در جدول فوق به آن اشاره شد یک سایز مهم و کاربردی دیگر باید اضافه کنیم، تحت عنوان سایز M20. این سایز از گلند در سه نوع OS، O و A موجود است که قیمت آن‌ها در جدول زیر آورده شده‌است.

شمارهمدل گلند ضدانفجار آرموردار برنجی سایز M20قیمت
۱مدل OS۵ یورو
۲مدل O۵ یورو
۳مدل A۶ یورو

دو جدولی که در بالا مشاهده کردید مریوط به قیمت سایزهای مختلف گلندهای آرموردار برنجی بود. در ادامه گلندهای بدون آرمور برنجی را مورد برسی قرار می‌دهیم.

جدول قیمت گلند ضدانفجار پلاستیکی بر اساس سایز آن

جدول قیمت گلند ضدانفجار برنجی بدون آرمور

شمارهنوع گلند(برنجی)سایز گلندقیمت
۱گلند ضدانفجار بدون آرمورM16۴ یورو
۲گلند ضدانفجار بدون آرمورM25۶ یورو
۳گلند ضدانفجار بدون آرمورM32۷/۵ یورو
۴گلند ضدانفجار بدون آرمورM40۱۲ یورو
۵گلند ضدانفجار بدون آرمورM50۱۶ یورو
۶گلند ضدانفجار بدون آرمورM63۲۶ یورو
۷گلند ضدانفجار بدون آرمورM75۳۸ یورو
۸گلند ضدانفجار بدون آرمورM90۷۱ یورو

همانطور که سایز M20 گلندهای ضد انفجار آرموردار درسه مدل مختلف موجود است؛ گلند ضد انفجار بدون آرمور هم به همین صورت است. درادمه جدول قیمت سایز M20 گلندهای ضد انفجار بدون آرمور برنجی را مطالعه کنید.

شمارهمدل گلند ضدانفجار بدون آرمور برنجی سایز M20قیمت
۱مدل OS۴ یورو
۲مدل O۴ یورو
۳مدل A۴/۵ یورو

جدول محاسبه سایز گلند ضد انفجار

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت انواع تجهیزات ضدانفجار و خرید گلند ضدانفجار با بهترین قیمت، کافی است با شماره‌های ۰۲۱۸۸۵۴۵۱۳۸ و ۰۳۱۳۲۳۴۲۲۲۴ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.