قیمت گلند ضدانفجار HAWKE

قیمت گلند ضدانفجار HAWKE بسته به اینکه از نوع آرموردار یا بدون آرمور باشد و همچنین سایز آن می‌تواند متفاوت باشد. در این محتوا در قدم اول گلند ضدانفجار هاواک را معرفی می‌کنیم تا یک شناخت کلی از آن به دست آورید؛ و سپس قیمت انواع گلند ضدانفجار HAWKE را در قالب جدول و بر اساس سایزبندی و نوع آرمور، نمایش خواهیم داد.

گلند ضدانفجار HAWKE

این نوع از گلندها ساخت کشور انگلیس هستند و محبوبیت زیاد آن‌ها در ایران و بسیاری از کشورها به دلیل کیفیت و مرغوبیت بسیار بالای کالاها و خدمات آن‌ها است. گلندهای ضدانفجار هاواک کلیه گوهینامه‌ها و استانداردهای اروپایی و بین‌المللی مانند ATEX و IEC EX را دریافت کرده‌اند. این نوع از گلندها در انواع آرموردار و بدون آرمور تولید می‌شوند و دارای درجه حفاظت IP66 و IP67 هستند.

همچنین این مدل از گلندها در جنس‌های برنجی، استیل و پلاستیکی و در سایزبندی‌های متنوع بر اساس نیاز خریدار تولید می‌شوند که تمامی آن‌ها با قیمت‌های مناسب توسط شرکت پارس کنترل به فروش می‌رسد.

قیمت گلند ضدانفجار HAWKE

در همین ابتدای کار و قبل از نمایش جدول قیمت گلند ضدانفجار هاواک، باید بدانید که قیمت این نوع از گلند به دلیل کابل‌گیر بسیار عالی آن از تمامی برندهای گلند ضدانفجار بالاتر است. به عبارت دیگر کابل‌گیر هیچ کدام از برندهای گلند ضدانفجار به خوبی گلند هاواک نیست.

در ادامه جدول قیمت سایزهای مختلف گلند ضدانفجار برنجی از برند هاواک را در دو مدل آرموردار و بدون آرمور مشاهده می‌کنید. قیمت‌ها بر اساس واحد پول یورو محاسبه شده‌است.

جدول قیمت گلند ضدانفجار آرموردار و بدون آرمور برنجی از برند هاواک

شماره

 گلند ضدانفجار هاواک(آرموردار)

سایز گلند

قیمت

۱گلند ضدانفجار آرموردارM16۷ یورو
۲گلند ضدانفجار آرموردارM25۱۰/۵ یورو
۳گلند ضدانفجار آرموردارM32۱۵ یورو
۴گلند ضدانفجار آرموردارM40۲۱ یورو
۵گلند ضدانفجار آرموردارM50۲۸ یورو
۶گلند ضدانفجار آرموردارM63۴۹ یورو
۷گلند ضدانفجار آرموردارM75۷۱/۵ یورو
۸گلند ضدانفجار آرموردارM90۱۳۷/۵ یورو

شماره

 گلند ضدانفجار هاواک(بدون‌آرمور)

سایز گلند

قیمت

۱گلند ضدانفجار بدون‌آرمورM16۶ یورو
۲گلند ضدانفجار بدون‌آرمورM25۸/۵ یورو
۳گلند ضدانفجار بدون‌آرمورM32۱۰/۵ یورو
۴گلند ضدانفجار بدون‌آرمورM40۱۷ یورو
۵گلند ضدانفجار بدون‌آرمورM50۲۴/۵ یورو
۶گلند ضدانفجار بدون‌آرمورM63۳۶/۵ یورو
۷گلند ضدانفجار بدون‌آرمورM75۵۳/۵ یورو
۸گلند ضدانفجار بدون‌آرمورM90۹۹/۵ یورو

لازم به ذکر است که سایز m20 گلند ضدانفجار در سه مدل OS ، S و A در بازار موجود است که هرکدام قیمت متفاوتی دارد. برای کسب اطلاعات کامل در مورد قیمت گلند m20 در تمامی انواع گلتد می‌توانید مقاله قیمت گلند ضدانفجار m20 را مطالعه کنید.

جدول محاسبه سایز گلند ضد انفجار

و برای اطلاع از قیمت گلند ضدانفجار در برندهای مختلف می‌توانید به مقالات زیر مراجعه کنید:

همچنین برای اطلاع از قیمت گلند ضدانفجار در جنس‌های مختلف برنجی، پلاستیکی و استیل نیز می‌توانید مقالات زیر را مطالعه کنید:

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت انواع تجهیزات ضدانفجار و خرید گلند ضدانفجار با بهترین قیمت، کافی است با شماره‌های ۰۲۱۸۸۵۴۵۱۳۸ و ۰۳۱۳۲۳۴۲۲۲۴ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.