قیمت گلند ضدانفجار پلاستیکی

قیمت گلند ضدانفجار پلاستیکی، موضوعی است که در این مقاله آن را بررسی می‌کنیم و در انتها لیست قیمت انواع سایزهای گلند ضدانفجار پلاستیکی را در قالب جدول به نمایش می‌گذاریم.

گلند ضدانفجار پلاستیکی از جنس پلاستیک پولیمر است؛ و یکی از پر مصرف‌ترین و کاربردی ترین گلندهای ضدانفجار به شمار می‌رود. چرا که نسبت به انواع گلند ضد انفجار قیمت مناسبی دارد و برای زون‌های عملیاتی ۱ و ۲ کاملا مناسب است.

ازدیگر جنس‌های گلند ضدانفجار، گلندهای برنجی در هشت سایز مختلف و در دو نوع آرموردار و بدون آرمور موجود است. که قیمت آن‌ها در سایزهای مختلف، بیشتر از گلندهای پلاستیکی است و البته نوع آرموردار آن‌ها نیز قیمت بیشتری نسبت به نوع بدون آرمور دارد.

جدول قیمت گلند ضدانفجار برنجی بر اساس سایز آن

جدول قیمت گلند ضدانفجار پلاستیکی

قیمت گلند ضدانفجار پلاستیکی بر اساس سایز بندی‌های مختلف محاسبه می‌شود. تفاوتی که گلندهای پلاستیکی با دیگر گلندها دارند در این است که این نوع از گلندها فقط در نوع بدون آرمور موجود هستند. و تنها در ۴ سایز M20 و M25 و M32 و M40 موجود می‌باشند.

شمارهنوع گلند(پلاستیکی)سایز گلندقیمت
۱گلند ضدانفجار بدون آرمورM20۱/۵
۲گلند ضدانفجار بدون آرمورM25۲
۳گلند ضدانفجار بدون آرمورM32۳
۴گلند ضدانفجار بدون آرمورM40۹

همچنین گلندهای استیل نوع دیگر از گلندهای ضد انفجار هستند که مانند گلند ضدانفجار برنجی در ۸ سایز مختلف و در دو نوع آرموردار و بدون آرمور موجود هستند.

جدول قیمت گلند ضدانفجار استیل بر اساس سایز آن

قیمت تمامی تجهیزات ضد انفجار بر اساس بسیاری از پارامترها سنجیده می‌شود. از جمله برند، سایز و جس آن‌ها.نکته‌ی حائز اهمیت این است که می‌توانیم به صراحت بگوییم: قیمت گلند ضدانفجار استیل نسبت به قیمت انواع گلند ضدانفجار، گران تر است. و بنابراین طرفداران خاص خود را دارد.

جدول محاسبه سایز گلند ضد انفجار

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت انواع تجهیزات ضدانفجار و خرید گلند ضدانفجار با بهترین قیمت، کافی است با شماره‌های ۰۲۱۸۸۵۴۵۱۳۸ و ۰۳۱۳۲۳۴۲۲۲۴ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.