قیمت گلند ضدانفجار ماشین سازی شمال

قیمت گلند ضدانفجار ماشین سازی شمال در انواع سایزها و مدل‌های مختلف، موضوع اصلی این مقاله است. ابتدا به معرفی شرکت ماشین سازی شمال پیروز می‌پردازیم و سپس قیمت انواع گلندهای ماشین سازی شمال را بر اساس سایزبندی آ‌ن‌ها در قالب جدول نمایش خواهیم داد.

شرکت ماشین سازی شمال پیروز (semc)

این شرکت اولین و قدرتمندترین کارخانه ایرانی است که فعالیت اصلی آن تولید تجهیزات ضدانفجار و صنعتی است. همه تولیدات و محصولات این شرکت دارای گواهینامه‌ بین‌المللی ATEX هستند. گلندهای ضدانفجار شرکت ماشین سازی محبوبیت بسیار بالایی دارند و در سراسر ایران نمایندگی‌های فروش زیادی دارند. از جمله شرکت پارس کنترل که نماینده فروش تجهیزات ضدانفجار شرکت ماشین سازی شمال است.

گلند ضدانفجار ماشین سازی شمال

تمامی گلندهای این شرکت دارای درجه حفاظت IP66 هستند و برای مناطق عملیاتی ZONE1 و ZONE2 قابل استفاده هستند. گلندهای ضدانفجار ماشین سازی شمال در دونوع آرموردار و بدون آرمور و درجنس‌ها و سایزهای مختلف عرضه می‌گردند. ازجمله جنس برنجی، برنجی آبکاری شده، استیل و پلاستیکی. همچنین در سایزهای مختلف به صورت متریک (M20 تا M63)، اینچی و PG بنا به نیاز مشتری تولید و ارائه می‌شود.

همانطور که می‌بینید دسته بندی گلندهای ضدانفجار شرکت ماشین سازی شمال بسیار گسترده و متنوع است و بنابراین قیمت گلند ضدانفجار ماشین سازی شمال تحت تاثیر جنس، نوع گلند و همچنین سایز بندی آن بسیار متغیر است.

قیمت گلند ضدانفجار ماشین سازی شمال

همانطور که گفته شد گلند ماشین سازی شمال در دو مدل آرموردار و بدون آرمور و در انواع جنس‌های برنجی، استیل و پلاستیکی، و در سایزهای مختلف موجود است؛ که در ادامه جدول قیمت سایزهای مختلف گلند ضد انفجار semc برنجی، بر اساس واحد پول یورو آورده شده‌است.

جدول قیمت گلند ضدانفجار آرموردار و بدون آرمور برنجی از برند ماشین سازی شمال

شماره

 گلند ضدانفجار ماشین سازی شمال برنجی

سایز گلند

قیمت

۱گلند ضدانفجار آرموردارM16۵ یورو
۲گلند ضدانفجار آرموردارM25۷/۵ یورو
۳گلند ضدانفجار آرموردارM32۱۰/۵ یورو
۴گلند ضدانفجار آرموردارM40۱۵ یورو
۵گلند ضدانفجار آرموردارM50۲۰ یورو
۶گلند ضدانفجار آرموردارM63۳۵ یورو
۷گلند ضدانفجار آرموردارM75۵۱ یورو
۸گلند ضدانفجار آرموردارM90۹۸ یورو

شماره

 گلند ضدانفجار ماشین سازی شمال برنجی

سایز گلند

قیمت

۱گلند ضدانفجار بدون آرمورM16۴ یورو
۲گلند ضدانفجار بدون آرمورM25۶ یورو
۳گلند ضدانفجار بدون آرمورM32۷/۵ یورو
۴گلند ضدانفجار بدون آرمورM40۱۲ یورو
۵گلند ضدانفجار بدون آرمورM50۱۶ یورو
۶گلند ضدانفجار بدون آرمورM63۲۶ یورو
۷گلند ضدانفجار بدون آرمورM75۳۸ یورو
۸گلند ضدانفجار بدون آرمورM90۷۱ یورو

لازم به ذکر است تمامی انواع گلند ضدانفجار در سایز m20 نیز موجود هستند که می‌توانید در مقاله قیمت گلند ضدانفجار m20 اطلاعات جامع و کاملی از آن دریافت کنید.

برای اطلاع از قیمت گلند ضدانفجار در برندهای مختلف می‌توانید به مقالات زیر مراجعه کنید:

جدول محاسبه سایز گلند ضد انفجار

همچنین برای اطلاع از قیمت گلند ضدانفجار در جنس‌های مختلف برنجی، پلاستیکی و استیل نیز می‌توانید به مقالات زیر رجوع کنید:

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت انواع تجهیزات ضدانفجار و خرید گلند ضدانفجار با بهترین قیمت، کافی است با شماره‌های ۰۲۱۸۸۵۴۵۱۳۸ و ۰۳۱۳۲۳۴۲۲۲۴ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.