قیمت گلند ضدانفجار

قیمت گلند ضد انفجار

قیمت گلند ضدانفجار موضوع بسیار ساده و در عین حال پیچیده‌ای است. چرا که همانطور که برای بسیاری از کالاها نمی‌توان قیمت دقیق مشخص کرد؛ و پارامترهای زیاد و متفاوتی، در قیمت نهایی آن کالا نقش دارند؛ قیمت گلند ضد انفجار هم از این قائده مستثنی نیست؛ و بسته به برند و سایز آن‌ و همچنین مشخصات فنی آن، قیمت متفاوتی دارد. در ادامه پارامترهایی که بر روی قیمت گلندهای ضدانفجار نقش اساسی دارند؛ را بر می‌شماریم.

عوامل موثر بر قیمت گلند ضدانفجار

نوع گلند ضدانفجار

به طور کلی گلندهای ضدانفجار به دو دسته‌ی اصلی تقسیم بندی می‌شوند:

  • گلند ضدانفجار بدون آرمور
  • گلند ضدانفجار آرموردار

گلند ضدانفجار بدون آرمور قابل نصب بر روی کابل های بدون آرمور یا بدون محافظ می‌باشد؛ ولی گلند آرموردار بر روی کابل های آرموردار نصب می‌شود؛ و از کابل در برابر فشارهای فیزیکی محافظت می‌کند.

به طور کلی قیمت گلندهای آرموردار نسبت به گلندهای بدون آرمور بالاتر است. که البته دقت کنید که در زون‌های عملیاتی با خطر آتش سوزی و انفجار، حتما باید از گلندهای آرموردار استفاده شود.

سایز گلند ضدانفجار

سایز هر نوع گلند ضدانفجاری را بر اساس قطر و سایز کابل گلند اندازه‌گیری می‌کنند. و این موضوع برای هر دو نوع گلند آرموردار و بدون آرمور به همین صورت است. اندازه‌ی گلندهای موجود در بازار ایران عبارتند از:

  • گلند ضدانفجار سایز M12 الی M100
  • گلند ضدانفجار سایز PG11 الی PG63
  • گلند ضدانفجار سایز ۱/۴ اینچ الی ۳ اینچ

جدول محاسبه سایز گلند ضد انفجار

یعنی مقیاس های اندازه گیری سایز گلند در سه دسته قرا می‌گیرند؛ و قیمت گلند ضدانفجار بر اساس نوع آرموردار یا بدون آرمور و همچنین بر اساس سایز گلند محاسبه می‌شود. اما در یک توضیح کلی همانطور که می‌دانید هر چه سایز گلند بیشتر می‌شود، قیمت آن به نسبت افزایش می‌یابد. و چنانچه گلند شما آرموردار باشد باز قیمت آن در همان سایز، نسبت به گلند بدون آرمور بیشتر است.

جنس گلند ضد انفجار

انواع گلندهای موجود دربازار هر کدام از لحاظ جنس بدنه با یکدیگر تفاوت دارند و بنابراین تاثیر بسزایی بر روی قیمت گلند ضدانفجار می‌گذارند. به طور کلی گلند ضد انفجار از لحاظ جنس، در ۴ گروه تقسیم بندی می‌شوند، که عبارتند از:

  • گلند ضدانفجار پلاستیکی
  • گلند ضدانفجار برنجی
  • گلند ضدانفجار فولاد ضدزنگ
  • گلند ضدانفجار آلومینیومی

به دلیل اینکه کاربرد هر یک از گلندهای نام برده شده در بالا، بر اساس زون عملیاتی و همچنین شرایط محیطی با یکدیگر فرق دارند؛ منطقی است که قیمت آن‌ها نیز متفاوت باشد. در ادامه می‌توانید جدول قیمت جنس‌های مختلف گلند را بر اساس سایز آن‌ها، مشاهده کنید. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

جدول قیمت گلند ضدانفجار استیل براساس سایز آن

مارک گلند ضدانفجار

همانطور که می‌دانید شرکت‌ها و برندهای متفاوتی در ایران و سراسر دنیا اقدام به تولید انواع تجهیزات ضدانفجار از جمله گلندهای ضد انفجار کرده‌اند. ضمن این که هر کدام از شرکت‌ها سعی بر این داشته اند که انواع گلند را بر اساس نوع آرموردار یا بدون آرمور و همچنین در انواع جنس‌ها و سایز‌های گوناگون تولید کنند. در نتیجه هزاران گلند با ویژگی‌ها و کاربردهای متفاوت در بازار وجود دارد؛ که قیمت گلند ضدانفجار هم بر اساس این همه تنوع محصول، می‌تواند بسیار متفاوت باشد.

در ادامه انواع برندهای گلند ضدانفجار را معرفی می‌کنیم؛ که شما می‌توانید با کلیک بر روی هر کدام از آن‌ها وارد صفحه‌ی مربوط به آن شوید و اطلاعات زیادی در مورد انواع آن‌ها، ویژگی‌هایشان و همچنین قیمت آن‌ها به دست آورید.

حال که با عوامل اصلی تاثیرگذار بر قیمت گلند ضدانفجار، آشنایی پیدا کردید؛ در ادامه می‌توانید قیمت انواع سایزهای گلند ضدانفجار را بر اساس جنس آن‌ها، به طور کامل و در قالب جدول، مطالعه کنید.

جدول قیمت گلند ضدانفجار برنجی بر اساس سایز آن

قیمت انواع گلند ضد انفجار

در اینجا جدول قیمت سایزهای مختلف گلند ضدانفجار، بر اساس واحد پول یورو آورده شده‌است.

جدول قیمت گلند ضدانفجار آرموردار و بدون آرمور

شماره

نوع گلند 

سایز گلند

قیمت

۱گلند ضدانفجار آرموردارM16۵ یورو
۲گلند ضدانفجار آرموردارM25۷/۵ یورو
۳گلند ضدانفجار آرموردارM32۱۰/۵ یورو
۴گلند ضدانفجار آرموردارM40۱۵ یورو
۵گلند ضدانفجار آرموردارM50۲۰ یورو
۶گلند ضدانفجار آرموردارM63۳۵ یورو
۷گلند ضدانفجار آرموردارM75۵۱ یورو
۸گلند ضدانفجار آرموردارM90۹۸ یورو

شماره

نوع گلند

سایز گلند

قیمت

۱گلند ضدانفجار بدون آرمورM16۴ یورو
۲گلند ضدانفجار بدون آرمورM25۶ یورو
۳گلند ضدانفجار بدون آرمورM32۷/۵ یورو
۴گلند ضدانفجار بدون آرمورM40۱۲ یورو
۵گلند ضدانفجار بدون آرمورM50۱۶ یورو
۶گلند ضدانفجار بدون آرمورM63۲۶ یورو
۷گلند ضدانفجار بدون آرمورM75۳۸ یورو
۸گلند ضدانفجار بدون آرمورM90۷۱ یورو

لازم به ذکر است که سایز M20 گلند ضد انفجار در هر دو نوع آرموردار و بدون آرمور، خود در سه مدل مختلف(مدل OS، مدل O، مدل A) و با قیمت‌های متفاوت در بازار موجود می‌باشد.

قیمت گلند ضدانفجار m20

جدول قیمت گلند ضدانفجار پلاستیکی بر اساس سایز آن

در ادامه لیستی از برندهای مختلف گلند ضدانفجار آمده است که با کلیک بر روی هر کدام، می‌توانید اطلاعات کاملی در رابطه با قیمت آن‌ها براساس نوع، جنس و سایزبندی که دارند مشاهده کنید.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت انواع تجهیزات ضدانفجار و خرید گلند ضدانفجار با بهترین قیمت، کافی است با شماره‌های ۰۲۱۸۸۵۴۵۱۳۸ و ۰۳۱۳۲۳۴۲۲۲۴ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.