قیمت گلند ضدانفجار استیل

قیمت گلند ضدانفجار استیل موضوعی است که در این مقاله به ظور کامل به آن می‌پردازیم و در انتها می‌توانید لیست قیمت گلند ضدانفجار استیل را بر اساس سایز، در هر دو نوع آرموردار و بدون آرمور مشاهده کنید.

قیمت گلند ضدانفجار استیل

کلیه‌ی گلندهای استیل در نوع آرموردار و بدون آرمور و در سایزهای مختلف، در بازار موجود می‌باشند. قیمت گلندهای ضدانفجار استیل از تمامی انواع گلند ضدانفجار بیشتر است. به طور مثال قیمت این نوع از گلندها در هر سایز ۳ الی ۴ برابر بیشتر از قیمت گلند ضدانفجار برنجی است. و بنابراین به دلیل قیمت بالایی که دارد کمتر در ایران استفاده می‌شود؛ و خواهان بسیار کمی دارد.

البته گلندهای استیل را در بعضی از فروشگاه‌های بزرگ می‌توانید پیدا کنید؛ آن هم، بنا به سفارش مشتری. اما قیمت گلند ضدانفجار در جنس‌های برنجی و پلاستیکی ارزان تر و مقرون به صرفه تر است و بنابراین در بازار هم بیشتر و راحت تر یافت می‌شود.

قیمت گلند ضدانفجار برنجی بر اساس سایز آن

در ادامه قیمت‌های گلند ضدانفجار استیل را در نوع آرموردار و براساس سایز بندی که دربازار موجود است، بررسی می‌کنیم. همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت‌ها برحسب یورو می‌باشند.

جدول قیمت گلند ضدانفجار استیل آرموردار

شمارهنوع گلند(استیل)سایز گلندقیمت
۱گلند ضدانفجار آرموردارM16۱۵ یورو
۲گلند ضدانفجار آرموردارM25۲۲/۵ یورو
۳گلند ضدانفجار آرموردارM32۳۲ یورو
۴گلند ضدانفجار آرموردارM40۴۵ یورو
۵گلند ضدانفجار آرموردارM50۶۰ یورو
۶گلند ضدانفجار آرموردارM63۱۰۵ یورو
۷گلند ضدانفجار آرموردارM75۱۵۳ یورو
۸گلند ضدانفجار آرموردارM90۲۹۴ یورو

علاوه بر سایزهایی که در جدول بالا به آن اشاره شد، سایز M20 نیز در سه مدل مختلف OS ،O ،A موجود است که قیمت‌های متفاوتی دارند. در جدول زیر انواع مدل های سایز M20 گلند ضد انفجار آرموردار استیل مورد بررسی قرار داد شده‌است.

شمارهمدل گلند ضدانفجار آرموردار استیل سایز M20قیمت
۱مدل OS۱۵ یورو
۲مدل O۱۵ یورو
۳مدل A۱۸ یورو

جداول بالا هزینه گلند استیل آرموردار را در سایزهای مختلف نشان می‌داد، حال در ادامه قیمت سایزهای مختلف گلندهای بدون آرمور استیل را مشاهده خواهید کرد. گلندهای بدون آرمور استیل هم دقیقا در همین سایزها موجود است؛ ولی همانطور که گفته شد قیمت آن‌ها از نوع آرموردار کمتر است.

قیمت گلند ضدانفجار پلاستیکی بر اساس سایز آن

جدول قیمت گلند ضدانفجار استیل بدون آرمور

شمارهنوع گلند(استیل)سایز گلندقیمت
۱گلند ضدانفجار بدون آرمورM16۱۲ یورو
۲گلند ضدانفجار بدون آرمورM25۱۸ یورو
۳گلند ضدانفجار بدون آرمورM32۲۲/۵ یورو
۴گلند ضدانفجار بدون آرمورM40۳۶ یورو
۵گلند ضدانفجار بدون آرمورM50۴۸ یورو
۶گلند ضدانفجار بدون آرمورM63۷۸ یورو
۷گلند ضدانفجار بدون آرمورM75۱۱۴ یورو
۸گلند ضدانفجار بدون آرمورM90۲۱۳ یورو

 همانطور که برای سایز M20 گلند ضدانفجار آرموردار توضیح دادیم، این سایز گلند چه برای آرموردار و چه بدون آرموردار، در سه مدل مختلف در فروشگاه‌های تجهیزات ضدانفجار موجود است؛ که در ادامه می‌توانید لیست قیمت سایز M20 گلند ضدانفجار بدون آرمور استیل را مطالعه کنید.

شمارهمدل گلند ضدانفجار بدون آرموراستیل سایز M20قیمت
۱مدل OS۱۲ یورو
۲مدل O۱۲ یورو
۳مدل A۱۳/۵ یورو

جدول محاسبه سایز گلند ضد انفجار

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت انواع تجهیزات ضدانفجار و خرید گلند ضدانفجار با بهترین قیمت، کافی است با شماره‌های ۰۲۱۸۸۵۴۵۱۳۸ و ۰۳۱۳۲۳۴۲۲۲۴ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.