قیمت گلند ضدانفجار استیل

قیمت گلند ضدانفجار استیل موضوعی است که در این مقاله به ظور کامل به آن می‌پردازیم و در انتها می‌توانید لیست قیمت گلند ضدانفجار استیل را بر اساس سایز، در هر دو نوع آرموردار و بدون آرمور مشاهده کنید.

قیمت گلند ضدانفجار استیل

کلیه‌ی گلندهای استیل در نوع آرموردار و بدون آرمور و در سایزهای مختلف، در بازار موجود می‌باشند. قیمت گلندهای ضدانفجار استیل از تمامی انواع گلند ضدانفجار بیشتر است. به طور مثال قیمت این نوع از گلندها در هر سایز ۳ الی ۴ برابر بیشتر از قیمت گلند ضدانفجار برنجی است. و بنابراین به دلیل قیمت بالایی که دارد کمتر در ایران استفاده می‌شود؛ و خواهان بسیار کمی دارد.

البته گلندهای استیل را در بعضی از فروشگاه‌های بزرگ می‌توانید پیدا کنید؛ آن هم، بنا به سفارش مشتری. اما قیمت گلند ضدانفجار در جنس‌های برنجی و پلاستیکی ارزان تر و مقرون به صرفه تر است و بنابراین در بازار هم بیشتر و راحت تر یافت می‌شود.

در ادامه قیمت‌های گلند ضدانفجار استیل را در دو نوع آرموردار و بدون آرمور و براساس سایز بندی که دربازار موجود است، بررسی می‌کنیم. همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت‌ها برحسب یورو می‌باشند.

جدول قیمت گلند ضدانفجار استیل

شماره

نوع گلند(استیل)

سایز گلند

قیمت

۱گلند ضدانفجار آرموردارM16۱۵ یورو
۲گلند ضدانفجار آرموردارM25۲۲/۵ یورو
۳گلند ضدانفجار آرموردارM32۳۲ یورو
۴گلند ضدانفجار آرموردارM40۴۵ یورو
۵گلند ضدانفجار آرموردارM50۶۰ یورو
۶گلند ضدانفجار آرموردارM63۱۰۵ یورو
۷گلند ضدانفجار آرموردارM75۱۵۳ یورو
۸گلند ضدانفجار آرموردارM90۲۹۴ یورو

شماره

نوع گلند(استیل)

سایز گلند

قیمت

۱گلند ضدانفجار بدون آرمورM16۱۲ یورو
۲گلند ضدانفجار بدون آرمورM25۱۸ یورو
۳گلند ضدانفجار بدون آرمورM32۲۲/۵ یورو
۴گلند ضدانفجار بدون آرمورM40۳۶ یورو
۵گلند ضدانفجار بدون آرمورM50۴۸ یورو
۶گلند ضدانفجار بدون آرمورM63۷۸ یورو
۷گلند ضدانفجار بدون آرمورM75۱۱۴ یورو
۸گلند ضدانفجار بدون آرمورM90۲۱۳ یورو

علاوه بر سایزهایی که در جدول بالا به آن اشاره شد، سایز M20 نیز در سه مدل مختلف OS ،O ،A موجود است؛ که قیمت‌های متفاوتی دارند. در مقاله قیمت گلند ضدانفجار m20 می‌توانید قیمت انواع مدل های سایز M20 گلند ضد انفجار استیل را مشاهده کنید.

جدول محاسبه سایز گلند ضد انفجار

برای اطلاع از قیمت گلندهای ضدانفجار در انواع برندها می‌توانید به مقالات زیر مراجعه کنید و اطلاعات کاملی در مورد قیمت برندهای مختلف گلند ضدانفجار در سایزهای مختلف به دست بیاورید.

همچنین در صورتی که می‌خواهید از قیمت گلند ضدانفجار در جنس‌های مختلف استیل، برنجی و پلاستیکی مطلع شوید پیشنهاد می‌کنیم مقالات زیر را بررسی کنید.

به این ترتیب با مطالعه این مقالات می‌توانید با خیال راحت اقدام به خرید گلند ضدانفجار کنید و گلند مورد نیاز خود را با بهترین قیمت تهیه کنید. شرکت پارس کنترل تامین کننده تمامی گلندهای ضدانفجار در انواع برندها و همچنین نماینده رسمی شرکت ماشین سازی شمال می‌باشد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت انواع تجهیزات ضدانفجار با قیمت مناسب، کافی است با شماره‌های ۰۲۱۸۸۵۴۵۱۳۸ و ۰۳۱۳۲۳۴۲۲۲۴ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.