قیمت گلند ضد انفجار ASP

قیمت گلند ضد انفجار ASP بر اساس دو معیار مهم سنحیده می‌شود. اولین معیار سایز گلند است و دومین نوع گلند؛ که منظور از نوع گلند آرموردار و بدون آرمور بودن گلند است. در این مقاله در ابتدای کار گلند ضدانفجار ASP را معرفی می‌کنیم و برخی از ویژگی‌های آن را برمی‌شماریم تا یک شناخت کلی از این نوع گلند بدست بیاورید و سپس قیمت انواع گلند ضدانفجار ASP را بر اساس سایزبندی آ‌ن‌ها در قالب جدول نمایش می‌دهیم. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

گلند ضد انفجار ASP

گلند ضدانفجار ASP ساخت کشور ایتالیا و از برند NUOVA ASP می‌باشد. این نوع از گلند در دو نوع آرموردار و بدون آرمور موجود است و سایزبندی آن از M20 الی M50 است.

گلند ضدانفجار ASP دارای IP67، IP66 و IP68 است و گواهینامه‌های بین المللی ATEX و IEC EX را دارا است. درجه حفاظت بدنه این محصول Ex d و  Ex e و برای زون‌های عملیاتی ۱و۲ قابل استفاده است.

همچنین این مدل از گلندها در جنس‌های برنجی، استیل و پلاستیکی و در سایزبندی‌های متنوع بر اساس نیاز خریدار تولید می‌شوند که تمامی آن‌ها با قیمت‌های مناسب توسط شرکت پارس کنترل به فروش می‌رسد.

قیمت گلند ضد انفجار ASP

در تمامی گلندهای ضدانفجار، قیمت گلندهای آرموردار از نوع بدون آرمور بیشتر است و این موضوع در مورد قیمت گلند ضدانفجار ASP نیز صدق می‌کند. در ادامه جدول قیمت گلند ضدانفجار ASP را در دو نوع آرموردار و بدون آرمور مشاهده کنید. قیمت‌ها بر اساس واحد پول یورو محاسبه شده‌است.

جدول قیمت گلند ضدانفجار آرموردار و بدون آرمور برنجی از برند ASP

شماره

(برنجی) ASP گلند ضدانفجار

سایز گلند

قیمت

۱گلند ضدانفجار آرموردارM16۵ یورو
۲گلند ضدانفجار آرموردارM25۷/۵ یورو
۳گلند ضدانفجار آرموردارM32۱۰/۵ یورو
۴گلند ضدانفجار آرموردارM40۱۵ یورو
۵گلند ضدانفجار آرموردارM50۲۰ یورو
۶گلند ضدانفجار آرموردارM63۳۵ یورو
۷گلند ضدانفجار آرموردارM75۵۱ یورو
۸گلند ضدانفجار آرموردارM90۹۸ یورو

شماره

گلند ضدانفجار ASP (برنجی)  

سایز گلند

قیمت

۱گلند ضدانفجار بدون آرمورM16۴ یورو
۲گلند ضدانفجار بدون آرمورM25۶ یورو
۳گلند ضدانفجار بدون آرمورM32۷/۵ یورو
۴گلند ضدانفجار بدون آرمورM40۱۲ یورو
۵گلند ضدانفجار بدون آرمورM50۱۶ یورو
۶گلند ضدانفجار بدون آرمورM63۲۶ یورو
۷گلند ضدانفجار بدون آرمورM75۳۸ یورو
۸گلند ضدانفجار بدون آرمورM90۷۱ یورو

لازم به ذکر است تمامی انواع گلند ضدانفجار در سایز m20 نیز موجود هستند که می‌توانید در مقاله قیمت گلند ضدانفجار m20 اطلاعات جامع و کاملی از آن دریافت کنید.

برای اطلاع از قیمت گلند ضدانفجار در برندهای مختلف می‌توانید به مقالات زیر مراجعه کنید:

جدول محاسبه سایز گلند ضد انفجار

همچنین برای اطلاع از قیمت گلند ضدانفجار در جنس‌های مختلف برنجی، پلاستیکی و استیل نیز می‌توانید به مقالات زیر رجوع کنید:

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت انواع تجهیزات ضدانفجار و خرید گلند ضدانفجار با بهترین قیمت، کافی است با شماره‌های ۰۲۱۸۸۵۴۵۱۳۸ و ۰۳۱۳۲۳۴۲۲۲۴ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.